VELKÝ KOMPLEX STAVEBNÍCH POZEMKŮ, ZAGREB - ŠPANSKO

Štát Chorvátsko
Typ predaj
Vlastníctvo osobné
Druh Pozemky - bývanie
Okres Rude
Mesto Špansko
Interné číslo 20419303
Odvoz odpaduáno
Statusaktívne
Inžinierske sieteáno
Kanalizáciaáno
Vlastníctvoosobné
Prístupová cestaasfaltová cesta
Terénrovina
Vodaverejný vodovod
El. napätie230V
Rozloha pozemku74556 m²
Cena Kontaktujte nás
V lokalitě Záhřeb - Špansko, nabízíme na prodej komplex o rozloze 74.556m2 stavebních pozemků, který je rozdělen na parcely, s účelem výstavby objektů typu M1, D3 i Z1. Ideovým rozhodnutím a plánem výstavby je plánována výstavby 920 bytových jednotek, z celkem 118.000 m2 objektů, dříve uvedených jako typ D3 a M1. Komunální přípojky jsou provedeny podél hlavní silnice, které vede podél parcel a po které jezdí i městský autobus. V zóně plánování obce je nyní povolena výstavba objektů na 2 patra pod povrchem země a 8 etáží nad zemí. Podmínky výstavby určují, že 30% rozlohy stavební částice musí být zelená plocha, 1,5 parkovacího místa musí být zajištěno ke každému bytu, jeden sklepní prostor ke každému bytu. V předmětné zóně je rozvedena teplovodní sítě městské teplárny, plyn, kanalizace, voda, elektřina a telefonní sít.
V bezprostřední blízkosti se nacházejí: tržnice, dům zdraví, škola, obchodní centra, veřejná městská doprava a sportovní rekreační centra.
Pro všechny další informace o nemovitosti a kvůli dohodě o termínu prohlídky nás kdykoliv s důvěrou kontaktujte. POZNÁMKA:
Agentúrna provízia nie je zahrnutá v cene.
 

Webdesign by LeWeSt.cz