STAVEBNÍ PARCELA - ZONA M1, ZÁHŘEB - ŠPANSKO

Štát Chorvátsko
Typ predaj
Interné číslo 20419304
Druh Developerské pozemky
Okres Rude
Mesto Špansko
Odvoz odpaduáno
Statusaktívne
Inžinierske sieteáno
Kanalizáciaáno
Plynáno
Celková rozloha6863 m²
Terénrovina
Vodaverejný vodovod
El. napätie230V
Cena Kontaktujte nás
Nabízíme k prodeji stavební parcelu o rozloze 6863m2 v zoně určení M1 ( bytově-smíšená, převážně bytová), Zagreb - Špansko. Dle podmínek stavby na předmětné parcele je možná výstavba objektu 2,7x větší rozlohy v BRP než je rozloha parcely, a na 35% půdorysné rozlohy parcely. Na této parcele lze postavit objekt se 2 podzemními a 8 nadzemními etážemi.
Jen v přízemí budovy je nutno zajistit komerční prostory, všech ostatních 7 pater může být využito pro byty. Počet bytů záleží na přání investora. Urbanistické pravidlo je 1,5 parkovacích míst k jednomu bytu, včetně parkovacích míst ve společné garáži (dvě podzemní patra), jakož i na parkovacích plochách kolem budovy. 30% z celkové rozlohy parcely je nutno využít jako zelený pás kolem budovy!
Cena je 440€/m2.
Kolem parcely jezdí autobus, 450 m je vzdálená tramvajová zastávka, škola, školka, dům zdraví v okruhu 300 m, tržnice je vzdálena 600 m. Všechny komunální přípojky jsou na hlavní cestě, která je podél parcely.
Pro všechny další informace o nemovitosti a kvůli dohodě o termínu prohlídky nás kdykoliv s důvěrou kontaktujte. POZNÁMKA:
Agentúrna provízia nie je zahrnutá v cene.
 

Webdesign by LeWeSt.cz