STAVEBNÍ POZEMEK S OBJEKTEM, 200 M OD MOŘE, RAŽANAC

Štát Chorvátsko
Typ predaj
Vlastníctvo osobné
Druh Pozemky - bývanie
Mesto Ražanac
Okres Ražanac
Interné číslo 20419205N
Prístupová cestaasfaltová cesta
Terénrovina
Vlastníctvoosobné
Statusaktívne
Rozloha pozemku409 m²
Cena Kontaktujte nás
Nabízíme k prodeji stavební pozemek s garáží – 27 m2, 100 m od centra Ražance
Pozemek je vhodný pro výstavbu rodinného domu nebo apartmánového objektu. Pozemek má 409 m2 a nachází se 200 m od moře. Má pěkný výhled na moře.
Pozemek má asfaltovou přístupovou cestu. Elektřina a voda jsou v blízkosti terénu.
Ražanac je malá pobřežní obec nacházející se nedaleko Zadaru na jihovýchodní straně Velebitu. Klidná obec je ideální místo pro dovolenou těch, kteří si přejí klid a odpočinek. Ražanac pro své návštěvníky nabízí ubytování v apartmánech a v pokojích rodinných domů. Pokud si přejete dobrodružství je Ražanac ideálním startovním místem pro zkoumání zadarského okolí. Velebit na východní straně je ideální pro milovníky horolezectví. V blízkosti je i národní park Paklenica, který turisté rádi navštěvují a užívají si jeho přírodních krás. Pro ty, kteří touží po větších centrech je Zadar vzdálen jen dvacet minut jízdy. Ražanac má vše, co je potřeba pro své návštěvníky a zajisté si užijete ticho a klid tohoto malého pobřežního městečka.
Pro všechny další informace o nemovitosti a kvůli dohodě o termínu prohlídky nás kdykoliv s důvěrou kontaktujte. POZNÁMKA:
Agenturní provize není zahrnutá v ceně.
 

Webdesign by LeWeSt.cz