STAVEBNÍ POZEMEK S ČÁSTEČNĚ VYSTAVĚNÝM OBJEKTEM

Štát Chorvátsko
Typ predaj
Druh Pozemky - bývanie
Okres Pag
Interné číslo 2041969
Mesto Metajna
Rozloha pozemku2000 m²
Kanalizáciaseptik
El. napätie230V
Odvoz odpaduáno
Koeficient zastavanosti280
Statusaktívne
Terénrovina
Prístupová cestaasfaltová cesta
Vodaverejný vodovod
Cena Kontaktujte nás
Nabízíme k prodeji pozemek se stávajícím nedokončeným objektem (780 m2 bruto rozlohy) přímo na pláži v obci Metajna na ostrově Pag.
Pozemek má rozlohu cca. 2000 m2 a objekt na každém patře cca. 280 m2. Dle projektu je plánováno ještě jedno patro plus obytné podkroví s plnou výškou. Idea je byla postavit 12-14 apartmánů. V této fázi výstavby jsou povolené změny. Dům se dle preference investora může dokončit i jako jedinečná rezidence pro pobyt jedné nebo dvou rodin.
Ve stávajícím objektu je v prvním patře postaven a kompletně zařízen k bydlení jeden byt o rozloze cca. 110 m2 s velkou terasou. V přízemí je všechna potřebná infrastruktura pro pohostinský objekt (dle potřeby nebo přání majitelů se může upravit na apartmány).
Existuje idejní řešení pro upravení pláže před domem s příslušným molem pro kotvení lodě. Posudek je vypočítán na reálnou, nejnižší cenu (menší než je vklad).
Místo je na vynikajícím strategickém místě a je velmi vhodné pro různé aktivity – turistické-pohostinské nebo stavební. Nachází se v pašském archipelagu, je 12 km vzdáleno automobilem od Novalje a jen několik minut loďkou do Zrće a města Pagu.
V bezprostředním okolí je plno čistých pláží a nedotčené přírody a do většiny z nich je možné přijet jen loďkou. Nemovitost má stavební povolení a řádnou dokumentaci.
POZNÁMKA:
Ag. provize není zahrnutá v ceně.
 

Webdesign by LeWeSt.cz