LUXUSNÍ APARTMÁNY NA EXKLUZIVNÍM MÍSTĚ S VÝHLEDEM NA MOŘE, KOŽINO

Štát Chorvátsko
Typ predaj
Druh Rekreačný apartmán
Mesto Kožino
Okres Zadar
Interné číslo 20418172N
Celková rozloha54.05 m²
Krbáno
Lódžiaáno
Bazénexteriérový
Klimatizáciaáno
Odvoz odpaduáno
Statusaktívne
Parkovanieáno
Počet izieb2
Cenavrátane provízie
Energetický certifikátA
Predzáhradkaáno
Kúpeľňaáno
Cena Kontaktujte nás
Nabízíme k prodeji apartmán v luxusním objektu na exkluzivním místě s překrásným výhledem na moře. Apartmán 1 – chodba, 1 ložnice, kuchyně, jídelna, obývací pokoj, koupelna a WC, lodžie, klimatizace (chlazení/ vytápění)
- 54,05 m2 - 129.720,00 € Apartmán 2 – chodba, 1 ložnice, kuchyně, jídelna, obývací pokoj, koupelna a WC, lodžie, klimatizace (chlazení/ vytápění)
64,01 m2 - 153.624,00 €
Objekt má celkem 13 apartmánů, všechny mají kryté terasy a všechny jsou s výhledem na moře, po většinu dne terasy zajišťují stín. Tento objekt se nachází jen minutu chůze od pláže. Vila se nachází v obci Kožino, jen 8 km od Zadar.
Objekt má vice pater a skládá se z: suterénu, vysokého přízemí, 2 pater a podkroví. Dům má 2 schodiště, na každém z nich se nacházejí 2 apartmány v každém patře. Všechny apartmány mají funkční kuchyni s potřebným vybavením. Objekt má k dispozici venkovní gril.
Ubytovací jednotky mají TV s plochou obrazovkou a některé jednotky mají prostor k sezení a/nebo jídelnu. Všechy ubytovací jednotky mají i kuchyni s troubou a mikrovlnou troubou a vlastní koupelnu s vanou.
Objekt se nachází na překrásném místě, jen 90 m od čisté mořské pláže, v prostředí bohatého mediteránského rostlinstva, na ideálním svahu k moři a pláži. Lokalitu je možné charakterizovat jako oázu klidu a ticha a ze samotného objektu se nabízí překrásný výhled na moře, město a zadarský archipelág.
Vzdálenost od Zadaru je 4 km.
Při velmi malém dopravním provozu, objekt zajišťuje bezplatné vydlážděné parkoviště ve vlastním dvoře a částečně v uzavřených garážích.
Tato čtvrť je nejatraktivnější mimoměstské předměstí. Je považována za rezidenční část města Zadaru. Je to velmi klidná část s bujnou vegetací a čistým mořem a vzduchem. Jedná se o bezpečnou čtvr´t, která je svým způsobem promenáda ve všech pohledech. V blízkosti jsou známé restaurace a výletní místa, cyklostezky, adventure park a mnoho moderních rodinných vil. V bezprostřední blízkosti jsou i upravené zemědělské plochy, olivové háje a vinohrady. POZNÁMKA:
Agentúrna provízia nie je zahrnutá v cene.
 

Webdesign by LeWeSt.cz