Dům, Vila

Lokalita Opatija (51410)
Šifra objektu2041204N
Prodejní cena850 000 €
Rozloha570,00 m2
Dvůr kolem domu2 500,00 m2
Typ domuVila
Bytů v domě3
Energetický štítekPřipravuje se
Počet pokojů12
Počet koupelen3
Vzdálenost od centra2 000 m
Počet parkovacích míst6
Cena 850 000 €

"Jadranská perla" Opatija je známá také jako "Jadran Monte Carlo" na konci 19. a počátku 20. století. Seznam známých hostů, kteří jsou fascinováni Opatijou, je dlouhý: rakousko-uherský císař František Josef Habsburský, pruský císař Wilhelm II, norský švédský král Oscar II, italský král Umberto, rumunský král Carol I, král George z Řecka, skladatelé Giacomo Puccini a Gustav Mahler, tanečník Isadora Duncan, spisovatelé James Joyce, Anton Pavlovič Čechov, Henryk Sienkiewicz, Vladimir Nabokov a tak dále.
Dnes je Opatija atraktivním gastronomickým střediskem - některé restaurace patří mezi nejlepší na Mediterranu - s vynikajícím architektonickým dědictvím a mimořádnými parky.
Vila se nachází v Icici, na okraji nádherné Opatije, v klidné a zelené oblasti a pouhých 150 metrů od pláže a přístavu s jachty, exkluzivní Villa je jen 2 km od centra Opatije.
Tato jedinečná chorvatská vila představuje impresivní moderní design a jeden z nejlepších příkladů moderní chorvatské architektury. Pouze mramorové stěny kolem vily jsou velkou hodnotou samy o sobě.
Vila má 4 podlaží. Tři horní úrovně obsahují 3 obrovské apartmány, každý o rozloze 190 m2. Každý apartmán má velkou halu s císařovskou bílou, labradorskou modrou perlou a červenou africkou žulu v různých provedeních; nadstandardní kuchyně / jídelna se stejnou žulou v různém designu a všemi moderními spotřebiči a zařízeními; výjimečný obývací pokoj opět se stejnou žulou v různých provedeních, domácí kino a elegantní kožená sedací souprava; impresivní lodžie s červenou africkou žulou, elegantní jídelní set a nádherný výhled na moře; hlavní ložnice s manželskou postelí velikosti King, parkety a výhled na výhled; komfortní ložnice s manželskou postelí a parketovou podlahou; dvě dvoulůžkové ložnice s parketem; jedna unikátní koupelna v přírodním onyxu s vířivkou; koupelna v nádherné keramice s parní lázní; samostatné WC a šatní skříň. Všechen nábytek je zcela nový. Kompletní 100% hedvábná lůžka byla vyrobena speciálně pro vilu.
Podkroví, první úroveň na rozloze 140 m2 obsahuje malé wellness centrum se saunou, sprchovým koutem a masážním stolem, prostornou posilovnu, velkou rekreační místnost s kulečníkem a stolním stolkem a prostor pro vybavení ústředního topení. Vše, co patří k použití v každém bytě. K dispozici jsou také tři samostatné malé prostory pro každý byt.
Luxusní Villa na ploše 2500 m2 má také prostorný soukromý bazén 13x6 m s rozsáhlou terasou, pozoruhodnými lehátky, jídelním koutem a panoramatickým výhledem na moře, velkou garáží pro 6 aut, impozantní středomořskou zahradou s více než 500 květinami a stromy a hezké hřiště pro basketbal a mini fotbal. Všechno patří k použití v každém bytě.

Na prodej je 1/3 nebo kompletní.
Cena za celý komplex (dům 710 m2, garáž 110 m2, bazén 78 m2 a 2500 m2 terén) činí 3.500.000 milionů EUR
Cena za 1/3 je 0,85 milionu EUR (s bytem v přízemí a 1/3 suterénu, 1/3 garáže, 1/3 bazénu a 1/3 terénu) , 1,05 milionu EUR (s bytem v prvním patře a tak dále) a 1,3 milionu EUR (s bytem ve druhém patře a tak dále)

POZNÁMKA.
RK provize není zahrnutá v ceně.


Různé charakteristiky : Bazén, Zahrada, Lodžie, Terasa, Sklep, Bezpečnostní dveře, Internet, Sat TV, PVC okna a dveře, Gril, Upravená zahrada, Výhled na moře

Vytápění: Elektřina, Klimatizace

Instalace: Voda, Kanalizace, Elektřina, Telefon

Stav budovy : Používán

Parkování: Garáž, Ve vlastnictví

V blízkosti: Centrum obce, Obchod, Veřejná doprava, Banka, Park, Hřiště, Veřejná pláž, Obchodní centrum, Marina, Bazén, Fitness, Tenisové kurty, Vodní sporty, Poštovní úřad, Kadeřnictví, Restaurace, Nemocnice, Dům zdraví, Lékárna, Kostel

Podlaží domu: Přízemí, 1, 2, Vysoké podkroví

Dokumentace : Stavební povolení, Kolaudační povolení, Vlastnický list
 

Webdesign by LeWeSt.cz