Apartmán, 1 ložnice + obývací pokoj

Typ budovy Bytovka
Lokalita Zadar-okolica, Kožino (23000)
Šifra objektu20418172N
Prodejní cena162 000 €
Rozloha54,05 m2
Typ bytu1 ložnice + obývací pokoj
Energetický štítekA
Počet pokojů2
Počet ložnic1
Počet koupelen1
Patro1
Patro (opis)Přízemí
Počet paterJednopatrový
Celkem pater3
Vzdálenost od moře90 m
Cena 162 000 €

Nabízíme k prodeji apartmán v luxusním objektu na exkluzivním místě s překrásným výhledem na moře.


Apartmán 1 – chodba, 1 ložnice, kuchyně, jídelna, obývací pokoj, koupelna a WC, lodžie, klimatizace (chlazení/ vytápění)

- 54,05 m2 - 133 610,00 €/ PROÁNO!

Apartmán 2 – chodba, 1 ložnice, kuchyně, jídelna, obývací pokoj, koupelna a WC, lodžie, klimatizace (chlazení/ vytápění)

64,01 m2 - 162 000,00 €

Objekt má celkem 13 apartmánů, všechny mají kryté terasy a všechny jsou s výhledem na moře, po většinu dne terasy zajišťují stín. Tento objekt se nachází jen minutu chůze od pláže. Vila se nachází v obci Kožino, jen 8 km od Zadar.

Objekt má vice pater a skládá se z: suterénu, vysokého přízemí, 2 pater a podkroví. Dům má 2 schodiště, na každém z nich se nacházejí 2 apartmány v každém patře. Všechny apartmány mají funkční kuchyni s potřebným vybavením. Objekt má k dispozici venkovní gril.

Ubytovací jednotky mají TV s plochou obrazovkou a některé jednotky mají prostor k sezení a/nebo jídelnu. Všechy ubytovací jednotky mají i kuchyni s troubou a mikrovlnou troubou a vlastní koupelnu s vanou.

Objekt se nachází na překrásném místě, jen 90 m od čisté mořské pláže, v prostředí bohatého mediteránského rostlinstva, na ideálním svahu k moři a pláži. Lokalitu je možné charakterizovat jako oázu klidu a ticha a ze samotného objektu se nabízí překrásný výhled na moře, město a zadarský archipelág.

Vzdálenost od Zadaru je 4 km.

Při velmi malém dopravním provozu, objekt zajišťuje bezplatné vydlážděné parkoviště ve vlastním dvoře a částečně v uzavřených garážích.

Tato čtvrť je nejatraktivnější mimoměstské předměstí. Je považována za rezidenční část města Zadaru. Je to velmi klidná část s bujnou vegetací a čistým mořem a vzduchem. Jedná se o bezpečnou čtvrť, která je svým způsobem promenáda ve všech pohledech. V blízkosti jsou známé restaurace a výletní místa, cyklostezky, adventure park a mnoho moderních rodinných vil. V bezprostřední blízkosti jsou i upravené zemědělské plochy, olivové háje a vinohrady.

POZNÁMKA:
RK provize není zahrnutá v ceně.


Různé charakteristiky : Výhled na moře

Vytápění: Jiná tuhá paliva, Klimatizace

Instalace: Voda, Septik, Elektřina, Telefon

Stav budovy : Používán, Novostavba

Parkování: Ve vlastnictví

Dokumentace : Stavební povolení, Kolaudační povolení, Vlastnický list
 

Webdesign by LeWeSt.cz