Dům, Samostatně stojící

Lokalita Zadar-okolica (23000)
Šifra objektu20418220N
Prodejní cena650 000 €
Rozloha399,96 m2
Dvůr kolem domu595,70 m2
Typ domuSamostatně stojící
Bytů v domě5
Energetický štítekC
Počet pokojů9
Počet ložnic6
Počet koupelen5
Počet parkovacích míst4
Cena 650 000 €

Nabízíme k prodeji dům v atraktivním turistickém letovisku Kožino, ideální pro návrat investice. Skládá se z více obytných jednotek. Objekt se nachází v blízkosti moře a všeho potřebného (restaurací, barů, obchodů, centra). Objekt má celkovou rozlohu: 399,96 m2, celková rozloha pozemku je 595,70 m2.

Objekt má: přízemí, první a druhé patro.

Přízemí: zde se nachází konoba (černá kuchyně), jídelna, dvoupokojový apartmán s obývacím pokojem a vlastní koupelnou.

První patro: 1x apartmán s jednou ložnicí a 1x s dvěma ložnicemi. Dvoupokojový apartmán se skládá z obývacího pokoje s kuchyní, dvou ložnic, koupelny a terasy. Jednopokojový apartmán se skládá z: obývacího pokoje s kuchyní, jedné ložnice, koupelny a terasy.

Druhé patro: luxusní jednopokojový byt a studio apartmán. Luxusní jednopokojový byt se skládá z obývacího pokoje, jídelny s kuchyní, ložnice a dvou teras. Studioapartmán se skládá z: obývacího pokoje s kuchyní a koupelny.

Objekt má upravený dvůr, ve dvoře se nachází i malé WC a dvě venkovní sprchy a garáž. Všechny apartmány jsou klimatizovány, vytápění je řešeno pomocí kamen na tuhá paliva. Objekt má překrásný výhled na moře, Zadarský kanál a ostrovy.

POZNÁMKA:
Agenturní provize není zahrnutá v ceně.


Různé charakteristiky : Zahrada, Terasa, Konoba / černá kuchyně, Internet, Sat TV, PVC okna a dveře, Upravená zahrada, Výhled na moře

Vytápění: Jiná tuhá paliva, Elektřina, Klimatizace, Krb

Instalace: Voda, Septik, Elektřina, Telefon, Komín

Stav budovy : Používán, Šikmá střecha

Parkování: Garáž, Ve vlastnictví

V blízkosti: Centrum obce, Obchod, Veřejná doprava, Dálnice, Letiště, Trajekt, Marina, Poštovní úřad, Restaurace, Dům zdraví, Lékárna, Kostel

Podlaží domu: Přízemí, 1, 2

Dokumentace : Rozhodnutí o legalizaci, Vlastnický list
 

Webdesign by LeWeSt.cz