Dům, Samostatně stojící

Lokalita Smokvica Krmpotska (51252)
Šifra objektu20418128N
Počáteční prodejní cena198 000 €
Prodejní cena185 000 €
Rozloha75,00 m2
Dvůr kolem domu170,00 m2
Typ domuSamostatně stojící
Energetický štítekC
Počet pokojů3
Počet ložnic2
Počet koupelen1
Rok výstavby1985
Vzdálenost od moře35 m
Cena 198 000 €

Prodáváme dům v obci Smokvica (obec Novi Vinodolski) o rozloze 75 m2 na zahradě o rozloze 170 m2.

Objekt je v suterénu, vykopán ve skále, projektováno a postaveno velmi pevné a velmi, velmi masivně, stav. materiál: cihla uvnitř, kámen zvenku. Díky tomu je dům chladný a je v něm příjemná teplota. Skládá se ze 2 ložnic, velkého obývacího pokoje s kuchyní, skladiště, předsíní a koupelnou. V koupelně je klasická vana (1,80m) s umyvadlem a toaletou.

Výška stropu je 3,0 m. Betonová deska nad objektem je tepelně izolována a odolná proti vodě. Všechny podlahy jsou z keramických dlaždic. Boční schody zvenku vedou na horní terasu a zahradu. Nad samotnou budovou je velká terasa o rozloze 80 m2 (v zeleni ze sousední východní strany) a na jižní straně budovy je zahradní terasa. V zahradě jsou dva stromy a velké fíky, voda a sprcha. Z celé sousední severní strany je zeleň a velké stromy, které vytvářejí stín.

Dům se nachází asi 35 m od moře (druhá řada od pobřeží). Nachází se ve slepé, klidné a tiché ulici. Ulice je dlážděná a vybavená veškerou potřebnou infrastrukturou. Vedle domu je parkoviště pro 5 aut.

Výhodou tohoto domu je, že se nachází v blízkosti moře, má vynikající přístup a široká ulice s množstvím parkovacích míst, ulice je klidná a ne příliš rušná.

Vlastnictví je řádné 1/1 bez břemen.
Objekt byl vybudován velmi solidně v roce 1985.

Smokvica je malé klidné a tiché místo, 7 km od Novi Vinodolski směrem na jih, jsou zde většinou chyty, ale i dost místního obyvatelstva.
Turisté sem přijíždějí, protože místo je ekologicky čisté a živé, bez davů a ​​hotelů a moře je křišťálově čisté a čisté. Město má krásné pláže oblázkové, kamenné a betonované. Od Smokvice je promenáda do nedaleké Klenovice přibližně 1,5 až 2 km na večerní procházky. Dálnice je vysoko nad místem asi 300-350 m. V moři jsou místa pro ukotvení a podél moře je jeřáb na vytažení člunů zmoře. V Smokvici je restaurace-kavárna vedle moře.

POZNÁMKA:
RK provize není zahrnutá v ceně.


Různé charakteristiky : Zahrada, Skladiště, Upravená zahrada, Výhled na moře

Vytápění: Elektřina

Instalace: Voda, Septik, Elektřina, Telefon

Stav budovy : Používán

Parkování: Ve vlastnictví

V blízkosti: Obchod, Veřejná pláž, Poštovní úřad, Restaurace, Kostel

Podlaží domu: Přízemí

Dokumentace : Rozhodnutí o legalizaci, Vlastnický list
 

Webdesign by LeWeSt.cz