Pozemek, Stavební

Lokalita Metajna (53296)
Šifra objektu2041969
Počáteční prodejní cena450 000 €
Prodejní cena350 000 €
Rozloha2 000,00 m2
Druh pozemkuStavební pozemek
Elektrická přípojkaNa pozemku
Přípojka vodyNa pozemku
KanalizaceSeptik
Vzdálenost od moře10 m
Cena 450 000 €

Nabízíme k prodeji pozemek se stávajícím nedokončeným objektem (780 m2 bruto rozlohy) přímo na pláži v obci Metajna na ostrově Pag.
Pozemek má rozlohu cca. 2000 m2 a objekt na každém patře cca. 280 m2. Dle projektu je plánováno ještě jedno patro plus obytné podkroví s plnou výškou. Idea je byla postavit 12-14 apartmánů. V této fázi výstavby jsou povolené změny. Dům se dle preference investora může dokončit i jako jedinečná rezidence pro pobyt jedné nebo dvou rodin.

Ve stávajícím objektu je v prvním patře postaven a kompletně zařízen k bydlení jeden byt o rozloze cca. 110 m2 s velkou terasou. V přízemí je všechna potřebná infrastruktura pro pohostinský objekt (dle potřeby nebo přání majitelů se může upravit na apartmány).

Existuje idejní řešení pro upravení pláže před domem s příslušným molem pro kotvení lodě. Posudek je vypočítán na reálnou, nejnižší cenu (menší než je vklad).

Místo je na vynikajícím strategickém místě a je velmi vhodné pro různé aktivity – turistické-pohostinské nebo stavební. Nachází se v pašském archipelagu, je 12 km vzdáleno automobilem od Novalje a jen několik minut loďkou do Zrće a města Pagu.
V bezprostředním okolí je plno čistých pláží a nedotčené přírody a do většiny z nich je možné přijet jen loďkou.
Nemovitost má stavební povolení a řádnou dokumentaci.

POZNÁMKA:
Ag. provize není zahrnutá v ceně.


Různé charakteristiky : Výhled na moře

V blízkosti: Centrum obce, Obchod, Veřejná doprava, Veřejná pláž, Restaurace

Možný účel : Bytový, Pro turismus, Rodinný dům

Dokumentace : Stavební povolení, Vlastnický list
 

Webdesign by LeWeSt.cz