Dům, Samostatně stojící

Lokalita Tisno (22240)
Šifra objektu20419249N
Prodejní cena350 000 €
Rozloha208,00 m2
Dvůr kolem domu390,00 m2
Typ domuSamostatně stojící
Podtyp domuChata
Energetický štítekPřipravuje se
Počet pokojů4
Počet ložnic3
Počet koupelen2
Vzdálenost od moře100 m
Cena 350 000 €

Na prodej nabízíme dům s překrásnou střešní terasou a grilem v přízemí. Všechny pokoje jsou vybavené s klimatizací. Dům se nachází 5 minut chůze od centra (most a náměstí) a jen 100 m od moře. K domu patří 3 parkovací místa.

Objekt je novostavba a má velkou panoramatickou střešní terasou, 3 pohodlné ložnice, 2 koupelny a příjemný obývací pokoj a kuchyni. Dům má také venkovní gril a venkovní prostor k posezení. Jen několik minut od objektu se nachází obchod, autobusová stanice a stanoviště taxi, obchod a dobré restaurace.

Objekt se nachází jen 5 minut chůze od centra (most a obchod Rudina) a jen 100 m od moře. S ideální orientací na jihozápad má plno slunce a je kompletně vybaven. Nachází se na pěkném místě, hned nad malou marinou, kde si můžete užít překrásný výhled na malebnou obec Tisno a záliv. Nachází se na začátku Kornatského souostroví, Murter je atraktivní místo pro jachtaře a všechny milovníky klidné dovolené. Ostrov má mnoho zálivů a překrásných pláží. Podél několika marín a překrásných promenád u moře je to ideální místo pro dobrodružství a sportovní milovníky. Na severním mysu ostrova se nacházejí římské zříceniny.

Pro všechny další informace o nemovitosti a kvůli dohodě o termínu prohlídky nás kdykoliv s důvěrou kontaktujte.


Různé charakteristiky : Terasa, PVC okna a dveře, Gril, Upravená zahrada, Výhled na moře

Vytápění: Klimatizace

Instalace: Voda, Elektřina

Stav budovy : Používán, Přestavěno

Parkování: Ve vlastnictví

V blízkosti: Centrum obce, Obchod, Veřejná doprava, Hřiště, Veřejná pláž, Přístav, Pronájem lodí, Taxi, Rent-a-car, Přírodní park, Noční klub, Restaurace

Podlaží domu: Přízemí, 1, Podkroví

Dokumentace : Rozhodnutí o podmínkách výstavby, Etážový elaborát, Vlastnický list
 

Webdesign by LeWeSt.cz