Pozemek, Stavební

Lokalita Zagreb, Stenjevec, Špansko (10000)
Šifra objektu20419303
Prodejní cenaCena na vyžádání
Rozloha74 556,00 m2
Druh pozemkuStavební pozemek
Elektrická přípojkaNa pozemku
Přípojka vodyNa pozemku
Ply na pozemkuNa pozemku
Telefonická připojkaNa pozemku
KanalizaceMěstská kanalizace
Cena Cena na vyžádání

V lokalitě Záhřeb - Špansko, nabízíme na prodej komplex o rozloze 74.556m2 stavebních pozemků, který je rozdělen na parcely, s účelem výstavby objektů typu M1, D3 i Z1.

Ideovým rozhodnutím a plánem výstavby je plánována výstavby 920 bytových jednotek, z celkem 118.000 m2 objektů, dříve uvedených jako typ D3 a M1. Komunální přípojky jsou provedeny podél hlavní silnice, které vede podél parcel a po které jezdí i městský autobus. V zóně plánování obce je nyní povolena výstavba objektů na 2 patra pod povrchem země a 8 etáží nad zemí. Podmínky výstavby určují, že 30% rozlohy stavební částice musí být zelená plocha, 1,5 parkovacího místa musí být zajištěno ke každému bytu, jeden sklepní prostor ke každému bytu. V předmětné zóně je rozvedena teplovodní sítě městské teplárny, plyn, kanalizace, voda, elektřina a telefonní sít.
V bezprostřední blízkosti se nacházejí: tržnice, dům zdraví, škola, obchodní centra, veřejná městská doprava a sportovní rekreační centra.


Pro všechny další informace o nemovitosti a kvůli dohodě o termínu prohlídky nás kdykoliv s důvěrou kontaktujte.


V blízkosti: Obchod, Dětská školka, Škola, Veřejná doprava, Park, Hřiště, Obchodní centrum, Poštovní úřad, Kadeřnictví, Restaurace, Nemocnice, Dům zdraví, Zubařská ordinace, Veterinář, Kostel

Možný účel : Bytově-komerční

Dokumentace : Vlastnický list
 

Webdesign by LeWeSt.cz