Pozemek, Stavební

Lokalita Zagreb, Stenjevec, Špansko (10000)
Šifra objektu20419304
Prodejní cenaCena na vyžádání
Rozloha6 863,00 m2
Druh pozemkuStavební pozemek
Elektrická přípojkaDo 50 m
Přípojka vodyDo 50 m
Ply na pozemkuDo 50 m
Telefonická připojkaDo 50 m
KanalizaceMěstská kanalizace
Cena Cena na vyžádání

Nabízíme k prodeji stavební parcelu o rozloze 6863m2 v zoně určení M1 ( bytově-smíšená, převážně bytová), Zagreb - Špansko.

Dle podmínek stavby na předmětné parcele je možná výstavba objektu 2,7x větší rozlohy v BRP než je rozloha parcely, a na 35% půdorysné rozlohy parcely. Na této parcele lze postavit objekt se 2 podzemními a 8 nadzemními etážemi.

Jen v přízemí budovy je nutno zajistit komerční prostory, všech ostatních 7 pater může být využito pro byty. Počet bytů záleží na přání investora. Urbanistické pravidlo je 1,5 parkovacích míst k jednomu bytu, včetně parkovacích míst ve společné garáži (dvě podzemní patra), jakož i na parkovacích plochách kolem budovy. 30% z celkové rozlohy parcely je nutno využít jako zelený pás kolem budovy!
Cena je 440€/m2.

Kolem parcely jezdí autobus, 450 m je vzdálená tramvajová zastávka, škola, školka, dům zdraví v okruhu 300 m, tržnice je vzdálena 600 m. Všechny komunální přípojky jsou na hlavní cestě, která je podél parcely.

Pro všechny další informace o nemovitosti a kvůli dohodě o termínu prohlídky nás kdykoliv s důvěrou kontaktujte.


V blízkosti: Centrum obce, Obchod, Dětská školka, Škola, Veřejná doprava, Park, Hřiště, Obchodní centrum, Dálnice, Letiště, Taxi, Rent-a-car, Benzinová stanice, Poštovní úřad, Kadeřnictví, Restaurace, Nemocnice, Dům zdraví, Lékárna, Zubařská ordinace, Veterinář, Kostel

Možný účel : Bytový, Bytově-komerční

Dokumentace : Vlastnický list
 

Webdesign by LeWeSt.cz