Hotel

Lokalita Novigrad (23312)
Šifra objektu20419340N
Prodejní cena2 400 000 €
Rozloha3 931,29 m2
Energetický štítekPřipravuje se
Vzdálenost od moře10 m
Vzdálenost od centra200 m
Počet parkovacích míst32
Cena 2 400 000 €

Kde se setkávají hory, moře a západy slunce, zde se nachází jedinečná nemovitost s ohromným potenciálem!
Novigrad u Zadaru

Dle ideového projektu je plánovaná rekonstrukce objektu v rámci stávajícího objektu, se dostavbou na 13,00 m od kóty zarovnaného přírodního terénu s objektem (+10,35 m) ze severozápadní strany objektu, zatímco terén na východní straně (cesta) u objektu je na +12,15 m - +12,05 m. Poslední patro je o 3 m posunuto za linii průčelí. Aktuální situace viz inzerát 20419338N.

Plánovaný hotel dle obsahu a velikosti by byl kvalitou a standardem 4*. Hlavní vstup do hotelu je plánován na jižní straně. Ze severní strany je předpokládán hospodářský vstup přes závoru do -1 patra. Parkoviště je plánováno pro 20 automobilů (ve vlastnictví hotelu) a ještě 12 parkovacích míst je k dispozici na pronajatém pozemku u hotelu (celkem 32 PM; 1 PM na 2 ubyt. jednotky).

V přízemí je plánovaná recepce se vstupní halou, restaurace s kuchyní, ve sklepě by se umístila malá posilovna a víceúčelová hala, servisní prostory. Na patrech (3) jsou pokoje (1 rodinný a 17 dvoulůžkových, z nichž jeden by byl hotelový pokoj. V podkroví by se nacházelo 7 hotelových apartmánů a 1 dvoulůžkový pokoj. Celkem by měl objekt 62 bytových jednotek s označením 4*.

Tato nemovitost není jen investice, ale kompletní byznys. Tuto příležitost si nenechte ujít:
-	všechny materiály, které se plánují použít , jsou dle evropských standardů,
-	převzetí stávající firmy a podnikání, jakož i zaměstnání stávající pracovní síly, kteří jsou již s provozem hotelu seznámeni,
-	odhad ceny stávající nemovitosti,
-	všechny obchodní kontakty a kontakty pro spolupráci s turistickými agenturami a příbuznými činnostmi
-	studie proveditelnosti nového objektu, jakož i finanční hodnocení nového projektu.
LZE NAHLÉDNOUT DO FINANČNÍHO STAVU STÁVAJÍCÍHO OBJEKTU A DO ODHADU NEMOVITOSTI NA ŽÁDOST A S DOPISEM ÚMYSLU.

S KOUPÍ STÁVAJÍCÍHO OBJEKTU S NOVÝM STAVEBNÍM POVOLENÍM, PATŘÍ NOVÉMU MAJITELI I STUDIE PROVEDITELNOSTI (Studie trhu, koncept projektu a finanční studie proveditelnosti nového hotelu), KTERÁ JE JIŽ PŘEDÁNA HBORU K NAHLÉDNUTÍ, COŽ NOVÉMU MAJITELI UMOŽŇUJE RYCHLEJŠÍ ZÍSKÁNÍ FINANČNÍCH PROSTŘEDKŮ PRO VÝSTAVBU NOVÉHO HOTELU!

Pro všechny další informace o nemovitosti a kvůli dohodě o termínu prohlídky nás kdykoliv s důvěrou kontaktujte.


Různé charakteristiky : Výhled na moře

Vytápění: Ústřední topení, Klimatizace

Parkování: Ve vlastnictví

V blízkosti: Centrum obce, Obchod, Dětská školka, Škola, Veřejná doprava, Park, Hřiště, Veřejná pláž, Dálnice, Letiště, Marina, Pronájem lodí, Taxi, Benzinová stanice, Přírodní park, Internetová kavárna, Golfový terén, Vodní sporty, Restaurace, Lékárna, Kostel

Dokumentace : Stavební povolení, Projekt pro komerční objekt, Vlastnický list
 

Webdesign by LeWeSt.cz