Dům, Vila

Lokalita Split, Meje (21000)
Šifra objektu20420136
Prodejní cena1 000 000 €
Rozloha220,00 m2
Dvůr kolem domu351,00 m2
Typ domuVila
Podtyp domuChata
Bytů v domě3
Energetický štítekPřipravuje se
Počet pokojů9
Počet ložnic6
Počet koupelen4
Vzdálenost od moře250 m
Vzdálenost od centra500 m
Cena 1 000 000 €

Nabízíme k prodeji objekt na mimořádném místě, jen 250 m od překrásné pláže a Marjanu. V přízemí objektu se nachází jeden komfortní jednopokojový apartmán, který se skládá z kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem, koupelny a ložnice. Z bytu se vychází na terasu s verandou a na udržovanou zahradu, ve které je příprava k výstavbě bazénu a jacuzzi. V přízemí se nachází i garáž.

Horní patro je koncipováno jako dvoupatrový byt, takže se v 1. patře nachází kuchyně s jídelnou, tři ložnice, dvě koupelny, západní a severní terasa, jakož i vnitřní schodiště, které vedou do vysokého podkroví, kde se nachází 50 m2 prostoru s ještě jednou ložnicí, koupelnou a obývacím pokojem s výstupem na terasu (25 m2) s pěkným výhledem.

Objekt je kompletně klimatizován a má kabelovou televizi a internet. Z prvního patra a podkroví je překrásný výhled na moře. Postaven je v r. 2001 a renovován v r. 2010. Dům má Kolaudační povolení a vlastnictví je řádné. Možná výstavba ještě jednoho patra.

Pro všechny další informace o nemovitosti a kvůli dohodě o termínu prohlídky nás kdykoliv s důvěrou kontaktujte.


Různé charakteristiky : Zahrada, Terasa, Spižírna, Skladiště, Bezpečnostní dveře, Internet, PVC okna a dveře, Upravená zahrada, Výhled na moře

Vytápění: Elektřina, Klimatizace

Instalace: Voda, Kanalizace, Elektřina

Stav budovy : Používán

Parkování: Ve vlastnictví

V blízkosti: Centrum obce, Obchod, Veřejná doprava, Veřejná pláž, Obchodní centrum, Přístav, Marina, Taxi, Rent-a-car, Benzinová stanice, Muzeum, Internetová kavárna, Noční klub, Restaurace, Divadlo, Nemocnice, Dům zdraví, Lékárna, Veterinář, Kostel

Podlaží domu: Přízemí, 1, Podkroví

Dokumentace : Stavební povolení, Kolaudační povolení, Vlastnický list
 

Webdesign by LeWeSt.cz