Apartmán, 3 ložnice + obývací pokoj

Typ budovy Bytovka
Lokalita Stara Novalja (53291)
Šifra objektu20420140
Prodejní cena420 000 €
Rozloha140,00 m2
Typ bytu3 ložnice + obývací pokoj
Rok výstavby2003
Vzdálenost od moře1 m
Cena 420 000 €

Nabízíme k prodeji luxusní apartmán ve Staré Novalji na ostrově Pagu, který se nachází jen metr od moře. Má vlastní vstup na pláž, zvláštní vchod oddělen od ostatních obyvatel, garáž a parkoviště.

Apartmán se prostírá přes celou přízemní etáž domu a patří mu i zahrada - celkem 140 m2. Celý dům má 5+1 samostatných etážovaných bytových jednotek/ apartmánů. Dům má smlouvu o správě a všechny vztahy s dalšími obyvateli jsou dobře regulované.

Apartmán, stejně jako dvůr, jsou chráněny před pohledy a komunikací s ostatními částmi domu, jakož i před pohledy ze sousedních domů díky mediteránským rostlinám a postavené zdi z pažského bílého kamene.
Kromě vlastního přístupu na pláž má i zvláštní skladiště, venkovní letní sprchu, jakož i osvětlení celého dvoru příjemným automatizovaným světlem.
Celý venkovní prostor je zvláště koncipován do několika celků, hlavní část je kolem velkého kamenného krbu, venkovní reproduktory pod krytou hlavní terasou s teracottovými dlaždicemi, které jsou snadné na údržbu, vše chráněno olivovníky a venkovním závěsy před sluncem.

Olivovníky, kromě toho že krášlí zahradu, dávají každý rok 7-10 l olivového panenského oleje.

Vnitřní prostor má několik decentních úrovní, garáž s několika dekorativními schody a zvláštním vstupem do prostoru a WC pro hosty. Na podestu je hlavní vchod, výhled na moře a otevřený prostor kuchyně, jídelny a obývacího pokoje. Obývací pokoj je spojen s venkovní terasou velkými prosklenými stěnami a stejně jako kuchyně má velkolepý výhled na moře. Vše v jedné úrovni. Je to zároveň prostor oddělený od ložnic a velké koupelny.
Celkem má apartmán 3 ložnice, které mají výhled na moře, hlavní ložnice má skleněnou zeď a východ do překrásně upravené zahrady.

Nemovitost byla postavena v r. 2003, má řádné stavební a kolaudační povolení, etážový elaborát. Vlastnictví řádné.

Pro všechny další informace o nemovitosti a kvůli dohodě o termínu prohlídky nás kdykoliv s důvěrou kontaktujte.


Různé charakteristiky : Zahrada, Terasa, Letní kuchyně, Skladiště, Internet, Sat TV, Gril, Upravená zahrada, Výhled na moře

Vytápění: Klimatizace

Instalace: Voda, Kanalizace, Elektřina, Telefon

Stav budovy : Používán

Parkování: Garáž

V blízkosti: Obchod, Veřejná doprava, Veřejná pláž, Dálnice, Letiště, Přístav, Trajekt, Marina, Rent-a-car, Benzinová stanice, Noční klub, Restaurace, Dům zdraví, Lékárna, Kostel

Dokumentace : Stavební povolení, Kolaudační povolení, Etážový elaborát, Vlastnický list
 

Webdesign by LeWeSt.cz