Dům, Samostatně stojící

Lokalita Pag, Kolan (23250)
Šifra objektu20420149
Prodejní cena299 000 €
Rozloha213,00 m2
Dvůr kolem domu1 284,00 m2
Typ domuSamostatně stojící
Podtyp domuChata
Bytů v domě3
Počet pokojů6
Počet ložnic4
Počet koupelen3
Cena 299 000 €

Nabízíme k prodeji samostatně stojící dům o rozloze 213 m2 (netto užitkové rozlohy 182 m2) s velkým dvorem 1284 m2 v obci Kolan na ostrově Pag.
V přízemí jeden byt s terasou a garáž. V patře se nachází jeden byt a studio-apartmán. Postaveno dle nejvyšších standardů. PVC okna a dveře s ALU roletami. Bambusový parket ve všech místnostech. Keramika 1. třídy. Klimatizace, internet, příprava na ústřední topení v garáži.

Balkon s výhledem na moře. Velký upravený dvůr se 14 starými a 3 mladými olivami. Ovocný sad s aroniemi, švestkami, višněmi, třešněmi, mandlemi apod. Možnosti dokoupení dalšího pozemku.

Cisterna na 20 m3 dešťové vody pro zavlažování zahrady. Možnost výstavby bazénu. Dům se je zařízen a připraven k nastěhování. Blízkost Novalje a populární pláže Zrće. Dům se nachází blízko více písečných a oblázkových pláží. Ke známé pláže Zrće je to jen několik kilometrů.

Pro všechny další informace o nemovitosti a kvůli dohodě o termínu prohlídky nás kdykoliv s důvěrou kontaktujte.


Různé charakteristiky : Zahrada, Terasa, Spižírna, PVC okna a dveře, Gril, Upravená zahrada

Vytápění: Klimatizace

Instalace: Voda, Septik, Elektřina, Telefon

Parkování: Ve vlastnictví

V blízkosti: Centrum obce, Obchod, Veřejná pláž, Obchodní centrum, Přístav, Pronájem lodí, Internetová kavárna, Vodní sporty, Noční klub, Restaurace, Kostel

Podlaží domu: Přízemí, 1

Dokumentace : Rozhodnutí o legalizaci, Vlastnický list
 

Webdesign by LeWeSt.cz