Statek

Lokalita Gospić, Kruškovac (53000)
Šifra objektu20420289N
Prodejní cena450 000 €
Rozloha10 000,00 m2
Cena 450 000 €

Tato překrásná Vila se nachází v malé obci Kruškovac nedaleko Gospiće, jen 45 min autem od Zadaru.

Překrásně upravená v moderně-rustikálním stylu. Mimořádně kvalitní nábytek špičkové kvality, vše z kvalitního dubového dřeva (okna, dveře, zárubně, okenice, schody).

Tato luxusní vila s vyhřívaným bazénem (obložen hydroizolací + specifický kámen odolný na nízké teploty a praskliny) má dvě patra, která jsou spojena s elegantním vnitřním schodištěm (vyrobeno na míru). V přízemí se nachází malá chodba, prostorný obývací pokoj s velkou prosklenou zdí s výhledem na hory a okolní zeleň. Kompletně vybavená kuchyně a moderní koupelna. V patře se nacházejí 2 ložnice, příjemný obývací pokoj a další koupelna.

Z obývacího pokoje je přímý vstup na krásnou terasu s překrásným výhledem na hory. Přímo vedle vily se nachází menší dům – jednopokojový apartmán a krytá parkovací místa a garáž.
Celý komplex má celkem 10 000 m2, okolo vily se nachází prostor k posezení s venkovním nábytkem a grilem, ideální místo pro odpočinek a relaxaci s rodinou a přáteli.

Lokalita nabízí jedinečnou pozici, dokonalé soukromí vzhledem k tomu, že blízko komplexu nejsou žádné domy ani lidé.

Vzhledem k vynikající pozici a velikosti pozemku, nemovitost má špičkový potenciál pro podnikání v horském cestovním ruchu!

Nejbližší město je Gospić, který je vzdálen 20 km od Kruškovce, ve kterém se nachází vše potřebné, pro příjemný pobyt a dovolenou.

Pro všechny další informace o nemovitosti a kvůli dohodě o termínu prohlídky nás kdykoliv s důvěrou kontaktujte.


Vytápění: Klimatizace, Krb

Instalace: Voda, Septik, Elektřina, Telefon, Komín

Parkování: Garáž, Ve vlastnictví

V blízkosti: Obchod, Park, Benzinová stanice, Přírodní park, Internetová kavárna, Poštovní úřad, Restaurace, Lékárna, Kostel

Dokumentace : Kolaudační povolení, Rozhodnutí o legalizaci, Vlastnický list
 

Webdesign by LeWeSt.cz