Statek

Lokalita Gračac, Kijani (23440)
Šifra objektu20421102N
Prodejní cena650 000 €
Rozloha78 000,00 m2
Cena 650 000 €

Nemovitost na prodej u řeky Otuča, jedinečný komplex, Kijani - Tomingaj.

Nedotčená krajina přírodního parku pod Velebitem. Objekt jedinečné krásy plitvické krajiny, obklopený přírodními jevy, jako jsou jeskyně Cerovac, které jsou vzdálené 7 km, rafting na Zrmanji 20 minut od hotelu a mnoho dalších.
Prostřednictvím pozemku o rozloze 78 000 m2 na ZK- (29 pozemků spojených do jednoho) protéká pitná a čistá řeka Otuča, dlouhá 1,5 km a široká 6 až 8 m. K dispozici je také 50 kaskád, 3 ostrovy, jezera a spousta pstruhů a krabů.

Tato nemovitost se skládá z kamenného domu renovovaného v roce 2016 (13x12) s bytem přibližně 85m2-3 pokoje, kuchyň, koupelna a v podkroví je možné upravit byt nebo apartmán; suterén pod domem - vytesaný do kamene se stálou svěžestí; garáž v domě.

BÝVALÁ MLÝNICE -50m2 + 50m2 kompletně zrekonstruovaný v roce 2016, pod kterým řeka teče dodnes; stodola;
kamenný altán s krbem, dva dřevěné bungalovy - 6 lůžek, 2 větší montované budovy, dětská herna, zařízení cestovního ruchu….
kapací plantáž, maliny a rybíz, ostružiny, jahody ... švestky, jablka, hrušky…

Možnost výstavby je na celé rozloze nemovitosti přes rodinnou farmu

Tato nemovitost má všechny přírodní prvky pro zdravotní turistiku, komunitu pro starší osoby (důchodce), výstavbu rybích farem, tábory pro děti a dospělé, ekologické vesnice, festivaly…

Téměř bez investic lze postavit mini rybí farmu pod mlýnem a také malou vodní elektrárnu.

Ústav pro plicní choroby v bývalé Jugoslávii provedl výzkum v Deringaji kolem r. 1985 a dospěl k poznání, že to je zde ideální průsečík větrů jako ve slavných lázních ve Veli Lošinj, a že místo je ideální pro zdravotní turistiku.

ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT: F

Pod cenou je možné směnit za nemovitosti z oblasti Zadaru do Budvy.

Pokud potřebujete další informace a chcete si dohodnout termín prohlídky, neváhejte nás kdykoli s důvěrou kontaktovat.


Instalace: Voda, Septik, Elektřina

Parkování: Garáž, Ve vlastnictví

V blízkosti: Centrum obce, Obchod, Veřejná doprava, Hřiště, Pronájem lodí, Taxi, Rent-a-car, Benzinová stanice, Přírodní park, Internetová kavárna, Vodní sporty, Restaurace, Lékárna, Kostel

Dokumentace : Kolaudační povolení, Rozhodnutí o legalizaci, Vlastnický list
 

Webdesign by LeWeSt.cz