Dům, Vila

Lokalita Zagvozd (21270)
Šifra objektu20421333
Prodejní cena250 000 €
Rozloha174,00 m2
Dvůr kolem domu936,00 m2
Typ domuVila
Podtyp domuChata
Bytů v domě2
Energetický štítekB
Počet pokojů7
Počet ložnic5
Počet koupelen3
Vzdálenost od moře14 000 m
Cena 250 000 €

Na prodej Vila s bazénem na krásném pozemku v malé vesnici v Zagvozdu.

Obklopeno kamennými zdmi, s volejbalovým a fotbalovým hřištěm, skluzavkami a houpačkami, obklopené stromy a bujnou vegetací.
Dům má přízemí a patro o půdorysu 87 m2 + veranda 60 m2.
V přízemí se nachází byt: vstupní hala, 2 koupelny, komora, 3 x ložnice, kuchyň, jídelna a obývací pokoj se vstupem na prosklenou verandu, která slouží k příjemným posezením s kulečníkem, vinným sklípkem a grilem. Za domem je basketbalové hřiště a venkovní gril na upravené terase se stolem a židlemi v přírodním stínu.
Před domem je upravená terasa - sluneční terasa u bazénu o rozloze přibližně 25 m2 a dětské hřiště o rozloze přibližně 15 m2 vybavené pro menší děti, stejně jako parkování dostatečně velké pro parkování více aut.
Ve druhém patře se nachází byt se samostatným vchodem, kde je předsíň, koupelna, toaleta, 2 ložnice a v jedné místnosti se nachází kuchyň s jídelním koutem a obývacím pokojem se vstupem na balkon s výhledem na bazén.
Celý objekt je zařízen, obklopen suchozdí, s rozmanitými domorodými dalmatskými rostlinami.

Majitel prodává dům a celý pozemek, který dům obklopuje, a jeho celková plocha je přibližně 31 000 m2, z toho stavební pozemek je přibližně 45% a zbytek je zemědělský, za cenu 400 000 EUR.

Kromě domu po dohodě s majitelem si můžete koupit menší pozemek stavebního pozemku vedle domu, 6 000 m2 za cenu + 20 000 EUR nebo větší pozemek 25 000 m2, což je přibližně 50% výstavba za cenu + 110 000 €.
Všechny tyto pozemky jsou uspořádány, mají vlastní upravenou cestu, elektřinu a vodu, upravená dětská hřiště, hřiště na „balote“, posezení, prostor pro grilování a kolem pozemku je cesta, která vede lesem.
Dům je přizpůsoben pro turistický nájem i pro konání soukromých večírků.
Celá budova je vybavena nábytkem z masivního dubového dřeva vyrobeným na zakázku.
Vila je vzdálená 1,8 km od sjezdu z dálnice, 2 km od supermarketu, restaurace, základní školy a jen 14 km od krásných pláží v Promajně nebo Bašce Vodě.

Pokud potřebujete další informace a chcete si dohodnout termín prohlídky, neváhejte nás kdykoli s důvěrou kontaktovat.


Různé charakteristiky : Bazén, Zahrada, Terasa, Sklep, Zahradní domek, Spižírna, Skladiště, PVC okna a dveře, Gril, Upravená zahrada

Vytápění: Klimatizace

Instalace: Voda, Elektřina, Telefon

Stav budovy : Používán

Parkování: Ve vlastnictví

V blízkosti: Centrum obce, Obchod, Veřejná doprava, Hřiště, Benzinová stanice, Internetová kavárna, Tenisové kurty, Poštovní úřad, Restaurace, Kostel

Podlaží domu: Přízemí, 1

Dokumentace : Stavební povolení, Kolaudační povolení, Vlastnický list
 

Webdesign by LeWeSt.cz